IZVRSNA IZRADA AT-LPW40WN je potpuno ručni i s remenskim pogonom. Pruža optimalnu, visokokvalitetnu reprodukciju zvuka s vinilnih ploča. Ima elegantnu, antirezonantnu MDF (vlaknasta ploča srednje gustoće) ploču prekrivenu furnirom oraha kako bi se ograničio niskofrekventni odziv. Motor gramofona kontrolira se senzorima i omogućuje preciznu rotaciju pri brzinama od 33-1/3 ili 45 okretaja u minuti. KVALITETNA REPRODUKCIJA Gramofon je opremljen ravnom karbonskom rukom s podesivom kliznom silom, univerzalnim ½" AT-HS4 adapterom za glavu i AT-VM95E uloškom s dva pokretna magneta. AT-VM95E ima ugrađenu eliptičnu iglu od 0,3 x 0,7 mil, ali je kompatibilan s bilo kojom iglom iz serije VM95. Na taj način možete odabrati onu koja najbolje odgovara vašim potrebama i jednostavno je zamijeniti. UGRAĐENO PREDPOGLAŠALO AT-LPW40WN također ima ugrađeno phono pretpojačalo i odvojivi dvostruki RCA izlazni kabel, što omogućuje izravno spajanje na zvučnike, kućna kina i druge uređaje koji nemaju namjenski phono ulaz za gramofon. Značajke Podesiva funkcija protiv klizanja Antirezonantna aluminijska ploča za vinilne ploče Ruka ima hidraulički prigušenu kontrolu podizanja i postolje koje se može zaključati AC adapter pretvara AC u DC izvan kućišta, smanjujući šum signala. Uključuje kabel s dvostrukim RCA (muški) na dvostruki RCA (ženski), adapter od 45 RPM i podlogu za ploču Također uključuje poklopac za prašinu Dodatne specifikacije Vau i treperenje: <0,15% WRMS (33 RPM) pri 3 KHz Izlazna razina: PHONO - 4,0 mV nominalno pri 1 kHz, 5 cm/s; LINE - 200 mV nominalno pri 1 kHz, 5 cm/s Pojačanje PHONO pretpojačala: nominalno 35 dB, RIAA izjednačeno Napajanje: 100-240 V AC, 50/60 Hz, maksimalno 0,5 A Paket uključuje Gramofon AT-LPW40WN Nastavak za glavu AT-HS4 AT-VM95E glava za snimanje Kabel dvostruki RCA (muški) na dvostruki RCA (ženski) (1 m) Ploča s remenom AC adapter (1,5 m) Adapter od 45 okretaja u minuti Protuteža Podloga panela Poklopac za prašinu Dokumentacija