Bijelojaje.hr Oglasi Marketplace Roline optički kabel 9/125µm LC/LC singlemode Duplex, LSOH, 0.5m, žuti 21.15.8780
23.05.2024
20

Roline optički kabel 9/125µm LC/LC singlemode Duplex, LSOH, 0.5m, žuti 21.15.8780

10,80 €

Lokacija

Cijela Hrvatska

Mrežna oprema > Ostala mrežna oprema > Ostalo

Pogledaj više: https://www.futura-it.hr/roline-opticki-kabel-9125m-lclc-singlemode-duplex-05m-zuti/113174/product/

Facebook
X
Email
WhatsApp
Šifra oglasa: 1662347
Dodaj u favorite

Objavi recenziju oglasa

Recenzije mogu ostaviti samo registrirani korisnici.
Ul. Buzinski krči 1, 10000 Zagreb
Zaprati nas!

Radno vrijeme

Ponedjeljak – Petak: 08:00-20:00

Subota: 09:00-17:00

Kontakt brojevi

+385952018509

+385952018510

+385952018511

Nedjelja i blagdani: 09:00-17:00

Kontakt brojevi

+385952018512

© 2024 Bijelojaje.hr - Sva prava pridržana.

Prijavi oglas