Bijelojaje.hr Oglasi Marketplace Košarkaški set, za vješanje na vrata

Cijela Hrvatska

Dodatne informacije

Stanje:
Novo

Beskrajna zabava uz ovaj košarkaški set. Unesite košarkaški teren u vaš prostor bilo kada s potpuno podesivim košarkaškim obručem koji se montira na vrata. Djeca i odrasli svih uzrasta mogu dati sve od sebe i igrati protiv sata ili prijatelja uz zabavne zvučne efekte koji bodre igrače ili ih kude prilikom promašaja! Ako se želite ispuhati u uredu, trenirati i učvrstiti košarkaše vještine, odigrati koju partiju s prijateljima u svojoj sobi ili postati sljedeći izbor NBA-a, ovo je savršen komplet za vas! Cool značajke čine igru živom i super zabavnom s pomoću glazbe, izborom zvučnih efekata, automatskim, elektroničkim bodovanjem i satom.

-Vrsta: set za igru i rekreaciju.
-U setu: 1x košarkaški obruč i prozirna ploča nosač obruča (vel. 34×43 cm), 1x mreža za košaru, 1x brojač rezultata, 1x nosač s 2x cijevi, 1x lopta, 1x zračna puma.
-Značajke: automatsko praćenje rezultata, razni zvučni efekti pogodak-promašaj, igra za više igrača, postavljanje na vrata, jednostavno podešavanje visine, lako postavljanje.
-Materijal izrade: plastika.
-Baterije: potrebne 3x AAA, nisu u setu.