Bijelojaje.hr Oglasi Marketplace Trkaća staza za automobile 184 cm

Trkaća staza za automobile 184 cm

17 €

Lokacija

Cijela Hrvatska

Sudjelujte u uzbudljivoj utrci! Postanite prvak i dovršite krugove što brže možete. Zabava je ista kao u pravim automobilskim utrkama. Morate biti prvi koji će završiti što više krugova i stići do cilja.

Ova kompaktna automobilska staza duga 184 cm savršena je igračka za male vozače koji sanjaju o sudjelovanju u pravim utrkama.

Staza je precizno dizajnirana kako bi pružila maksimalnu dozu uzbudljive zabave. Zavoji, ravne dionice, pa čak i male uzbrdice učinit će vaše utrke punim izazova i emocija. Duljina od 184 cm jamči da će svaki krug biti intenzivan i nezaboravan.

Set uključuje dva šarena, stilizirana automobila – jedan crveni i jedan plavi. Svaki od automobila ima jedinstveni dizajn, koji djeci omogućuje da ih lako razlikuju tijekom uzbudljivih dvoboja na stazi.

Pravila su jednostavna – budi najbrži vozač na stazi! Stavite svoj auto na startnu liniju, pripremite se i krenite! Morate završiti što više krugova, izbjegavajući prepreke i pretječući svog protivnika. Kad uspijete prvi završiti utrku, postanite prvak na stazi!

Ovo je set koji kod djece razvija maštu, manuelne sposobnosti i koordinaciju, a pritom im pruža puno veselja i zabave u natjecanju. Započnimo uzbudljivu utrku na stazi!