Neregistrirani korisnik
Podrška
Prijava
Registracija
Početna
Kontakt
Česta pitanja
+385 95 2018 509
Nautika
+385 95 2018 509
Predaj oglas
Učitavanje
Filtriraj oglase
Sortiranje po
Pronađeno
129
oglasa
Zadar
Zadar-Ploča , kuća(462m2)
Stambena površina (u m²): 462
699.000,00 €
Crno, Zadar
PRILIKA! Villa, Crno, Zadar
Stambena površina (u m²): 160
Tip kuće: Samostojeća
Broj etaža: Katnica
750.000,00 €
Zadar
Zadar, Petrići-obiteljska kuća s tri stana i dvorištem, 230m2
Stambena površina (u m²): 230
Tip kuće: U nizu
Broj etaža: Katnica
450.000,00 €
Zadar
ZADAR-POLUOTOK VRHUNSKA NEKRETNINA 160M2
Stambena površina (u m²): 160
Broj etaža: Višekatnica
700.000,00 €
Zadar
EKSKLUZIVNO NA TRŽIŠTU, VIŠNJIK- KUĆA TROKATNICA;905€/ m2
Stambena površina (u m²): 1104
Tip kuće: Samostojeća
Broj etaža: Višekatnica
1.000.000,00 €
Zadar
Prilika za investitore u Zadru!Prodaja kuće dvokatnice kod Sfinge, 130 m od mora
Stambena površina (u m²): 240
Tip kuće: Samostojeća
Broj etaža: Dvokatnica
479.000,00 €
Zadar
ZADAR- SMILJEVAC- Kuća, 186m2, 1930€/ m2
Stambena površina (u m²): 186
Tip kuće: Dvojna (duplex)
359.000,00 €
Crno, Zadar
ZADAR- CRNO- Villa s bazenom u izgradnji, 150m2
Stambena površina (u m²): 150
Tip kuće: Samostojeća
580.000,00 €
Crno, Zadar
ZADAR- CRNO- PRILIKA- Kuća u novogradnji s bazenom
Stambena površina (u m²): 200
Tip kuće: Samostojeća
580.000,00 €
Diklo, Zadar
Prilika!Diklo, samostojeća kuća na dva kata sa 4 stana, 90 m od mora!
Stambena površina (u m²): 190
Tip kuće: Samostojeća
430.000,00 €
Diklo, Zadar
DIKLO, ZADAR, Zgrada sa 10 apartmana, Investicijska prilika
Stambena površina (u m²): 658
Tip kuće: Samostojeća
Broj etaža: Višekatnica
2.500.000,00 €
Crno, Zadar
Moderna Villa sa bazenom i velikom okućnicom - Crno, Zadar
Stambena površina (u m²): 190
Tip kuće: Samostojeća
Broj etaža: Katnica
700.000,00 €
Zadar
Predivna vila na atraktivnoj lokaciji - Borik, Zadar
Stambena površina (u m²): 280
Tip kuće: Samostojeća
Broj etaža: Katnica
1.198.000,00 €
Zadar
TOP LOKACIJA! Dvojni objekt za rekonstrukciju - Zadar, Stanovi
Stambena površina (u m²): 84
Tip kuće: Dvojna (duplex)
Broj etaža: Prizemnica
185.000,00 €
Zadar
KUĆA NOVOGRADNJA S POGLEDOM NA MORE, ZADAR - DIKLOVAC
Stambena površina (u m²): 300
Tip kuće: Samostojeća
Broj etaža: Prizemnica
4.300.000,00 €
Zadar
OBITELJSKA KUĆA S VELIKIM I UREĐENIM DVORIŠTEM I BAZENOM, 400 M OD MORA, ZADAR - BORIK
Stambena površina (u m²): 147
Tip kuće: Samostojeća
Broj etaža: Prizemnica
699.000,00 €
Zadar
KUĆA U PRVOM REDU DO MORA, PREKRASAN POGLED IZ SVIH PROSTORIJA - BRODARICA, ZADAR
Stambena površina (u m²): 587
Tip kuće: Samostojeća