Neregistrirani korisnik
Podrška
Prijava
Registracija
Početna
Kontakt
Česta pitanja
+385 95 2018 509
Nautika
+385 95 2018 509
Predaj oglas
Učitavanje
Filtriraj oglase
Sortiranje po
Pronađeno
24
oglasa
Permani, Matulji
Opatija, Matulji, Puži, stan 75 m2, II kat novogradnja
Stambena površina (u m²): 75
210.000,00 €
Permani, Matulji
PERMANI NOVOGRADNJA 2800 €/ m2
Stambena površina (u m²): 72.4
Tip stana: U stambenoj zgradi
Broj etaža: Jednoetažni
202.720,00 €
Permani, Matulji
NOVO! PERMANI NOVOGRADNJA! DVOSOBNI STANOVI
Stambena površina (u m²): 72.4
188.000,00 €
Permani, Matulji
NOVO! PERMANI NOVOGRADNJA! DVOSOBNI STANOVI
Stambena površina (u m²): 72.4
188.000,00 €
Permani, Matulji
NOVO! PERMANI NOVOGRADNJA! DVOSOBNI STANOVI
Stambena površina (u m²): 72.4
188.000,00 €
Permani, Matulji
PERMANI, DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI
Stambena površina (u m²): 72.4
Tip stana: U stambenoj zgradi
Broj etaža: Jednoetažni
203.000,00 €
Permani, Matulji
PERMANI, DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI
Stambena površina (u m²): 72.4
Tip stana: U stambenoj zgradi
Broj etaža: Jednoetažni
203.000,00 €
Permani, Matulji
PERMANI, DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI
Stambena površina (u m²): 72.4
Tip stana: U stambenoj zgradi
Broj etaža: Jednoetažni
203.000,00 €
Permani, Matulji
PERMANI, DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI, 2. 200€/ m2
Stambena površina (u m²): 72.4
Tip stana: U stambenoj zgradi
Broj etaža: Jednoetažni
203.000,00 €
Permani, Matulji
PERMANI Stan u novogradnji
Stambena površina (u m²): 72.4
Tip stana: U stambenoj zgradi
Broj etaža: Jednoetažni
202.720,00 €
Permani, Matulji
PERMANI Stan u novogradnji
Stambena površina (u m²): 72.4
Tip stana: U stambenoj zgradi
Broj etaža: Jednoetažni
202.720,00 €
Permani, Matulji
PERMANI Stan u novogradnji
Stambena površina (u m²): 72.4
Tip stana: U stambenoj zgradi
Broj etaža: Jednoetažni
202.720,00 €
Permani, Matulji
Matulji - okolica, Permani, novogradnja, stan 2s+db i poslovni prostor