poljoprivredno zemljište u okolici zagreba - slika 1
1 / 1

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE U OKOLICI ZAGREBA

Donji Dragonožec
23. 05. 2026.
Šifra oglasa: 372942518080
Ističe: 21. 08. 2026.

75,00 €

Osnovne informacije

Površina (u m²)1133Tip zemljištaPoljoprivrednoVlasnički listDa

Opis

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Dragonošcu, svega nekoliko minuta vožnje od Zagreba. Zemljište ima ukupnu površinu od 1.133 m² i nalazi se u mirnom i lijepom okruženju. Okruženo je drugim poljoprivrednim parcelama, obiteljskim kućama te nogometnim igralištem, što ga čini idealnim za različite poljoprivredne i rekreativne namjene. Parcela je lijepog kvadratnog oblika što ju čini jednostavnom za planiranje i uređenje. Postoji mogućnost parcelacije prema potrebama kupca. Cijena je 75€/m2 ili 85.000,00 € za cijelu parcelu Za sve informacije i dogovore oko razgleda slobodno me kontaktirajte. Slavko Lež Agent sa licencom +385 98 988 9886 slavko.lez@dogma-nekretnine.com ID KOD AGENCIJE: ZG72175 Slavko Lež Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com

Prijavite sumnjiv oglas

Trgovina

DOGMA nekretnine

0(0)
Fiorella la Guardia 6, 51000 Rijeka
Član od 26. 09. 2024.
0 oglasa
Prikaži sve oglase (0)

Nema recenzija

Lokacija oglašivača

Fiorella la Guardia 6, 51000 Rijeka

Fiorella la Guardia 6, 51000 Rijeka

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE U OKOLICI ZAGREBA | 75 € | Bijelo Jaje