poslovni prostor daruvar (centar) - 100m2 +2 stana - slika 1
1 / 12

Poslovni prostor Daruvar (centar) - 100m2 +2 stana

Daruvar
20. 05. 2026.
Šifra oglasa: 932536333879
Ističe: 18. 08. 2026.

220.000,00 €

Osnovne informacije

Površina (u m²)100NamjenaUgostiteljskiEnergetski razredU izradiKatPrizemljeDozvoleGrađevinska dozvola, Uporabna dozvolaKomunalijeGradski vodovod, Gradska kanalizacija

Opis

Izvrsna investicijska prilika u samom centru Daruvara! Prodaje se poslovni prostor površine 100 m² i kat iznad s mogućnošću uređenja dva stana ukupne površine 136 m². UKUPNA POVRŠINA: - Poslovni prostor: 100 m² - Kat + skladište: 136 m² - Ukupno: 236 m² - Cijena: 932 €/m² POSLOVNI PROSTOR: - Betonska pojačanja izvedena (priprema za kat i protupotresno ojačanje) - Nova žbuka i potpuno nova električna instalacija - Priključci: plin, dva priključka struje, dva priključka vode, kanalizacija - Dodatno: podrum - Posljednja namjena: kafić "Best" – idealno za ugostiteljski, trgovinski ili uredski sadržaj KAT – PRIPREMA ZA DVA STANA: - Ukupna površina: 136 m² - Priprema za dva stana (50 m² i 80 m²) – dokumentacija u pripremi - Izvedene betonske stepenice za pristup katu - Skladišni prostor u dvorištu uključen INVESTICIJSKI POTENCIJAL: - Mogućnost kombiniranja poslovnog prostora u prizemlju i dva stana na katu – odličan povrat na ulaganje kroz najam - Lokacija u strogom centru osigurava veliku vidljivost i promet potencijalnih klijenata - Fleksibilan raspored – prilagodljivo raznim poslovnim i stambenim namjenama LOKACIJA: - Strogi centar Daruvara – preko puta pošte i pored Erste banke - Odlična prometna i pješačka frekvencija – idealno za poslovanje VLASNIŠTVO: 1/1 – uredno i čisto Ova nekretnina spaja poslovni i stambeni potencijal na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Kontaktirajte nas i saznajte više – prava prilika za poduzetnike i investitore koji žele spojiti posao i stanovanje na jednoj adresi! ID KOD AGENCIJE: 513 Tomislav Rožić Agent s licencom Mob: 091 9278 400 E-mail: t.rozic@homefinder.hr www.homefinder.hr

Prijavite sumnjiv oglas

Trgovina

Home finder d.o.o.