Neregistrirani korisnik
Podrška
Prijava
Registracija
Početna
Kontakt
Česta pitanja
+385 95 2018 509
Nautika
+385 95 2018 509
Predaj oglas
Učitavanje
Filtriraj oglase
Sortiranje po
Pronađeno
569
oglasa
Samobor
Stan: Samobor, 113. 00 m2 (prodaja)
Stambena površina (u m²): 77
Tip stana: U stambenoj zgradi
Broj etaža: Jednoetažni
365.000,00 €
Velika Mlaka, Velika Gorica
Trosobni, 99m2, 2. kat, 2x parking, vrt
Stambena površina (u m²): 99.23
Tip stana: U kući
Broj etaža: Jednoetažni
317.500,00 €
Velika Mlaka, Velika Gorica
Trosobni, 1. kat, 102m2, garaža, terasa, parking
Stambena površina (u m²): 102.32
Tip stana: U kući
Broj etaža: Jednoetažni
327.400,00 €
Velika Mlaka, Velika Gorica
Trosobni, 94m2, prizemlje, vrt, 2x parking, novouređeno
Stambena površina (u m²): 94.22
Tip stana: U kući
Broj etaža: Jednoetažni
301.500,00 €
Bregana, Samobor
STAN 2s, 60 m2 - BREGANA, SAMOBOR
Stambena površina (u m²): 60
Tip stana: U stambenoj zgradi
Broj etaža: Jednoetažni
150.000,00 €
Domaslovec, Samobor
NOVOGRADNJA!! Samobor, 105, 55m2
Stambena površina (u m²): 105.55
Tip stana: U stambenoj zgradi
Broj etaža: Jednoetažni
250.000,00 €
Velika Gorica
Četverosoban stan, NKP 103 m2, dvije garaže, Velika Gorica
Stambena površina (u m²): 103
Tip stana: U stambenoj zgradi
Broj etaža: Jednoetažni
350.000,00 €
Samobor
Dvosoban stan u visokom prizemlju s pogledom na park – Samobor 54, 06m2-3496€/ m2
Stambena površina (u m²): 54.06
Tip stana: U stambenoj zgradi
185.000,00 €
Velika Gorica
Prostran i svijetao stan u Velikoj Gorici, 86 m²
Stambena površina (u m²): 86
Tip stana: U stambenoj zgradi
Broj etaža: Jednoetažni
153.750,00 €
Mala Jazbina, Samobor
Luksuzni 3-sobni stan s panoramskim pogledom – Samobor
Stambena površina (u m²): 120.3
Tip stana: U stambenoj zgradi
Broj etaža: Dvoetažni
372.930,00 €
Velika Mlaka, Velika Gorica
4S stan , 72, 60 m2, Velika Mlaka
Stambena površina (u m²): 72.6
Tip stana: U stambenoj zgradi
Broj etaža: Dvoetažni
217.800,00 €
Lug Samoborski, Samobor
Samobor – Lug | 3S stan 96 m² | balkon + parking
Stambena površina (u m²): 96.45
Broj etaža: Jednoetažni
236.500,00 €
Mala Jazbina, Samobor
Novogradnja Samobor – 3-sobni stan 120 m², terasa, garaža
Stambena površina (u m²): 120.3
Tip stana: U stambenoj zgradi
Broj etaža: Jednoetažni
370.000,00 €
Zaprešić
Dvoetažni 3-sobni stan 65 m2 s terasom 2769 €/ m2
Stambena površina (u m²): 65
Tip stana: U kući
Broj etaža: Dvoetažni
180.000,00 €
Bestovje, Sveta Nedelja
ODLIČNA CIJENA! 3-soban stan 90 m², 2 parkirna mjesta, A+
Stambena površina (u m²): 90
Tip stana: U stambenoj zgradi
Broj etaža: Jednoetažni
270.000,00 €
Bestovje, Sveta Nedelja
3-soban stan 90 m², lođa, 2 kupaonice, 2PM
Stambena površina (u m²): 90
Tip stana: U stambenoj zgradi
Broj etaža: Jednoetažni
270.000,00 €
Strmec, Sveta Nedelja
Sveta Nedelja – penthouse 118 m², terasa, 2 garaže
Stambena površina (u m²): 118
Tip stana: U stambenoj zgradi
Broj etaža: Jednoetažni
379.000,00 €
Brezje, Sveta Nedelja
Odlična Cijena! 110 m² moderan stan, Sv. Nedelja
Stambena površina (u m²): 122
Tip stana: U stambenoj zgradi
Broj etaža: Jednoetažni
320.000,00 €
Zaprešić
STAN 3s - 73m2 - ZAPREŠIĆ CENTAR
Stambena površina (u m²): 73
Tip stana: U stambenoj zgradi
Broj etaža: Jednoetažni
220.000,00 €
Velika Gorica
Novogradnja Velika Gorica, 39. 67 m2
Stambena površina (u m²): 39.67
Tip stana: U stambenoj zgradi
134.946,00 €
Velika Gorica
Novogradnja Velika Gorica, 56. 17 m2
Stambena površina (u m²): 56.17
Tip stana: U stambenoj zgradi
190.978,00 €
Velika Gorica
Novogradnja Velika Gorica, 49. 33 m2
Stambena površina (u m²): 49.33
Tip stana: U stambenoj zgradi
167.722,00 €
Velika Gorica
Novogradnja Velika Gorica, 107, 05 m2
Stambena površina (u m²): 107.05
Tip stana: U stambenoj zgradi
365.500,00 €
Velika Gorica
Novogradnja Velika Gorica, 68. 67 m2
Stambena površina (u m²): 68.67
Tip stana: U stambenoj zgradi
233.478,00 €
Velika Gorica
Novogradnja Velika Gorica, 84. 23 m2