Neregistrirani korisnik
Podrška
Prijava
Registracija
Početna
Kontakt
Česta pitanja
+385 95 2018 509
Nautika
+385 95 2018 509
Predaj oglas
Učitavanje
Filtriraj oglase
Sortiranje po
Pronađeno
77
oglasa
Zagreb
ZEMLJIŠTE - INVESTICIJA, 90€/ m2
Tip zemljišta: Građevinsko
Površina (u m²): 1993
Namjena: Komercijalno
179.900,00 €
Zagreb
Atraktivno građevinsko zemljište 686 m2 s pogledom na Zagreb
Tip zemljišta: Građevinsko
Površina (u m²): 682
Namjena: Stambeno
130.000,00 €
Zagreb
Gornji Stenjevec, Dubravica 29€/ m2
Tip zemljišta: Građevinsko
Površina (u m²): 2549
Namjena: Stambeno
75.000,00 €
Zagreb
Građevinsko zemljište 590m2, Vrapče
Tip zemljišta: Građevinsko
Površina (u m²): 590
Namjena: Ostalo
150.000,00 €
Zagreb
Zemljište s pogledom na Zagreb
Tip zemljišta: Poljoprivredno
Površina (u m²): 732
Namjena: Ostalo
98.000,00 €
Zagreb
Građevinsko zemljište s pogledom na grad – Gajnice, Zagreb (1. 450 m²)
Tip zemljišta: Građevinsko
Površina (u m²): 1450
Namjena: Stambeno
270.000,00 €
Zagreb
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 1925 M2 , PODSUSED-MEGLENJAK
Tip zemljišta: Građevinsko
Površina (u m²): 1925
Namjena: Stambeno
320.000,00 €
Zagreb
Zagreb, Perjavica – Dubje, građevinsko zemljište 3. 648 m2
Tip zemljišta: Građevinsko
Površina (u m²): 3648
312.000,00 €
Zagreb
Zemljište, Prodaja, Podsused - Vrapče, Borčec, 1060m2, Građevinsko
Tip zemljišta: Građevinsko
Površina (u m²): 1060
Namjena: Stambeno
130.000,00 €
Zagreb
Prodaja građevinskog zemljišta, Vrapče, 1351m2
Tip zemljišta: Građevinsko
Površina (u m²): 1351
Namjena: Stambeno
125.000,00 €
Zagreb
Prodaja, Zemljište, Građevinsko, Grad Zagreb, Zagreb, Bizek
Tip zemljišta: Građevinsko
Površina (u m²): 730
Namjena: Stambeno
74.000,00 €
Zagreb
Građevinsko zemljište Podsused Zagreb, 1161 m2
Tip zemljišta: Građevinsko
Površina (u m²): 1161
Namjena: Stambeno
170.000,00 €
Zagreb