105.000,00 €
105.000,00 €
U naselju Brezovica, u mirnom i ugodnom dijelu naselja, prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 1.612 m², stambene namjene. Parcela se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža privatnost i tišinu, a istovremeno omogućuje brzu povezanost s gradom. Zemljište je urednog vlasništva 1/1, bez tereta, te je moguća kupnja putem kredita. Sastoji se od katastarskih čestica 2040/1, 2041, 2043 i 2044, k.o. Brezovica. Sva potrebna infrastruktura nalazi se uz parcelu – priključci za gradski vodovod, kanalizaciju, struju i telefon, a pristup je omogućen asfaltiranim putem. Zahvaljujući svojoj veličini i stambenoj namjeni, zemljište pruža više mogućnosti gradnje – idealno je za prostranu obiteljsku kuću s velikom okućnicom, ali i za izgradnju dviju kuća u nizu, ovisno o željama budućeg vlasnika. Brezovica je sve traženije prigradsko naselje koje omogućuje skladan obiteljski život u zelenom i mirnom okruženju, a udaljeno je svega 7 minuta vožnje od Arena Centar. U blizini se nalaze vrtić, škola, trgovine te javni gradski prijevoz, što ovu lokaciju čini izuzetno praktičnom za svakodnevni život. Cijena zemljišta iznosi 65 EUR/m². Za više informacija zvati kontakt: Dragana Eter Mob: 091 9121 486 E-mail: dragana@eurohome-nekretnine.hr Web: www.eurohome-nekretnine.hr Agencijska naknada za kupca, 2%+PDV ID KOD AGENCIJE: 5017 Dragana Eter Savjetnik u prodaji Mob: 091 9121 486 Tel: 01 6231 365 E-mail: dragana@eurohome-nekretnine.hr www.eurohome-nekretnine.hr
Eurohome nekretnine d.o.o.
Nema recenzija
Vlaška ulica 64, 10000 Zagreb
Vlaška ulica 64, 10000 Zagreb
Eurohome nekretnine d.o.o.
Nema recenzija
Vlaška ulica 64, 10000 Zagreb
Vlaška ulica 64, 10000 Zagreb