privlaka -građevinsko zemljište pravilnog oblika- idealno za investiciju - slika 1
1 / 2

PRIVLAKA -Građevinsko zemljište pravilnog oblika- Idealno za investiciju

Privlaka
19. 05. 2026.
Šifra oglasa: 620563350344
Ističe: 17. 08. 2026.

380.500,00 €

Osnovne informacije

Površina (u m²)1463NamjenaStambenoTip zemljištaGrađevinskoKomunalijeAsfaltni put

Opis

Prodaje se atraktivna građevinska parcela u središtu Privlake. Zemljište je površine 1463m2, stambene namjerene idealno za gradnju obiteljske kuće ili dvije stambene zgrade. Cijena po m2 iznosi 260€/m2. Zemljište ima asfaltni pristupni put, 20m je širok s gornje strane parcele, a s donje 24m dok je dužina parcele 57m. Zainteresirane kupce molimo da nas kontaktiraju putem: Telefona: +385 95 588 8082 E-mail: info@prestigeinvest.hr ID KOD AGENCIJE: 119 Prestige invest d.o.o. Mob: 0957355171 E-mail: info@prestigeinvest.hr www.prestigeinvest.hr

Prijavite sumnjiv oglas

Trgovina

PRESTIGE INVEST d.o.o.

0(0)
Put Gazića 4, 23000 Zadar
Član od 26. 09. 2024.
0 oglasa
Prikaži sve oglase (0)

Nema recenzija

Lokacija oglašivača

Put Gazića 4, 23000 Zadar

Put Gazića 4, 23000 Zadar

PRIVLAKA -Građevinsko zemljište pravilnog oblika- Idealno za investiciju | 380.500 € | Bijelo Jaje